Uverejnené Vložiť komentár

Veľkú popularitu dosahujú skrine na mieru

Vstavaná skriňa veľkých rozmerov je ideálnym priestorom k uloženiu väčšiny vašich vecí. Je pravda, že veľa ľudí má takéto skrine skôr v spálni, alebo deti v detskej izbe, ale obývacia miestnosť je ďalšia možnosť.

Vojde sa vám sem kopa oblečenia, ale napríklad i topánok a ďalších doplnkov. Plno ľudí má navyše spojenú kuchyňu s obývacou izbou, takže môže využiť veľké skrine aj ako úschovňu na potraviny. Do malej kuchynky sa vám vojde sotva riad.

Veľké skrine do obývacej izby

Aj tí najnáročnejší zákazníci majú v tomto ohľade jasno. Veľké skrine do obývacej izby vyhotovené presne do určeného priestoru sem pasujú bez problémov. Odborníci na nábytok si poradia aj s bezchybným designom. Skrine sa môžu podobať lesklým zrkadlám, ich povrch je leštený a vy sa vo svojej skrini môžete aj vidieť (pritom tu žiadne zrkadlo byť ani nemusí). Keď tu však je, zrejme vám prinesie výhody. Odraz čistého bytu napríklad so sedacou súpravou je luxusný. Nasmerujte skriňu tak, aby v zrkadle vynikla najkrajšia časť z miestnosti.

Záleží na vás, čomu dáte prednosť, ale väčšinou nie je vhodné voliť veľké skrine z masívu. Keďže by táto skriňa zvíťazila svojou životnosťou nad všetkými ostatnými typmi, prináša aj nevýhody. Zaberá veľa miesta, pretože je robustného vzhľadu. Predsa len sú tieto typy skríň niekde vítanou záležitosťou, je to vidiek, kde je plno takýchto retro skríň. Sú to skôr drevené almary s maľovanými dekoráciami.

Späť do súčasnosti a nadčasového designu

Pri moderných skriniach sa presadzujú odľahčené varianty podoby laminátového dreva LTD, DTD, ktoré v sebe snúbia funkčnosť aj atraktivitu. Veľa vstavaných skríň splýva so stenou, takže budí dojem vzdušnejšieho, ale tiež uprataného interiéru. Je to skutočne rozdiel! Geometrické kontúry si tu hrajú s tvarom skríň, a rozdeľujú ich na rovnako veľké kvadranty v podobe štvorcov alebo obdĺžnikov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *