Uverejnené Vložiť komentár

Rohová sedačka ušetrí mnoho miesta

Pohodlné posedenie a plnú účelnosť môže sľubovať aj rohová sedacia súprava. Nie je len výplňou prázdneho kútu, dokáže vniesť pozitívnu energiu do celého priestoru. Nemusíte sa báť, že by táto pohovka nesplňovala symetriu tvarov.

Keď kopíruje roh obývacej miestnosti býva dokonalá. V praxi je potreba zohľadniť výber pravého/ľavého rohu, čo činí mnohým ľuďom problém. Priestorová orientácia v obchode je čo sa týka vášho bytu, predsa len trochu iná, než keď v byte priamo stojíte. Pokojne si na papierik načrtnite pôdorys miestnosti, nech máte jasnú a ucelenú predstavu o umiestnení.

Rohové sedacie súpravy

Pre majiteľov menších bytov je dosť často rohová sedacia súprava jedinou možnou voľbou, ako tu nábytok usporiadať tak, aby tu nevznikol dispozičný chaos. Sústreďte sa na prepracované detaily sedačky a uvidíte, že aj sklopné opierky vám môžu v centimetroch navyše urobiť službu. A o to viac úložný priestor! Úskalím majiteľov menších bytov je väčšinou aj úschova ďalších vecí.

Sedačka tak plní nie len estetickú stránku veci, ale celkom iste aj plne funkčnú. Ak si zaobstaráte k sedačke navyše napríklad taburet, môžete si šírku sedačky variabilne zväčšovať. Záleží na vás, akej verzii dáte prednosť. Elegantná je napr. tvaru U, ktorý je tiež veľmi populárny. Zostaviť si vlastné komponenty, ktoré sa prispôsobia priestoru, to umožní len dnešná doba!

Výplň sedačky sa nepresedí, ak máte PUR studenú penu

Výplne sedačiek sú jej významnou súčasťou. Ak siahnete vedľa, celkom iste budete už po pár mesiacoch ľutovať. Presedené sedačky sú ukazovateľom miery komfortu. Dosť často sa môžu u ľudí prejaviť aj bolesti pohybového aparátu.

Vsaďte na kvalitu, a rohové sedacie súpravy splnia vaše očakávania. A čo sa týka konštrukcie, vyhnite sa drevotrieske a vystuženému papieru. Najlepšie sú chrómované nôžky alebo masívne drevo. V neposlednom rade berte na vedomie, že sedacia súprava je srdcom celej obývačky, aj preto by ste ju mali vyberať nadmerne zodpovedne, ako farbu, tak hlavne funkcie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *