Uverejnené Vložiť komentár

Policové regály, poličky a ďalšie úložné priestory … kam s nimi?

V minulosti sme sa s policami a regálmi stretávali najmä v obchodoch, kde sa s ich pomocou ukladá mnoho tovaru. Policové regály sú vlastne akousi pomyselnou organizačnou technikou, ktorá dá uloženiu a uskladneniu produktov aj zmysel.

Dokážete si predstaviť, ako by to vyzeralo, keby tovar v obchodoch stál na zemi? Nastal by chaos a väčšina produktov by ani neodpovedala hygienickým štandardom. A v prenesenom význame by policové regály mohli fungovať aj u vás doma. Nemáte peniaze navyše, veci sú na zemi alebo uložené v boxoch a neviete, ako dať vášmu domovu reálnu podobu upratanej domácnosti?

Hodia sa do každej miestnosti

Pokiaľ ste si doteraz nevedeli predstaviť, ako budú policové regály vyzerať v kuchyni, obývacej miestnosti, spálni alebo detskej izbe, nebojte sa toho. Policové regály koncept vašej domácnosti rozhodne nenarušia. Ich minimalistický design oceníte, ako pri ultramoderne zariadených bytoch, tak aj na chalupách, ba dokonca i v garážach. Záleží, čo hľadáte a čo od takýchto políc očakávate. Vďaka nim prídete na to, že sa dá bývať jednoducho, lacno, a napriek tomu krásne a účelne.

Aj keď nie sú prepychovým doplnkom domácností, sú veľmi užitočné

Načo si vyrábať drevenú policu svojpomocne, keď môžete mať nádherný systém políc, ktorý do seba parádne a takmer bez práce zapadne. Dnešná doba praje pripraveným, tak nebuďte pozadu. Nie je regál ako regál! Mať na výber, znamená aj rozmanitosť obchodných sietí a predajní.

Skrutkovacie, zásuvné aj iné modely slúžiace k rozširovaniu vašich súčasných regálov sú vynikajúcou možnosťou, ako nezostať iba pri jednom regáli. Takéto regály nemusia byť len odkladacou plochou na kvetiny alebo knihy, ale  napríklad aj v kuchyni na koreničky a dózy alebo v detskej izbe na hračky.

Policové regály tak prešli zástupom pozitívnych premien. V mnohých prípadoch je tu reč o kombinácii materiálov. Ak sa vám nepáči len čistý kov, v kombinácii s tvrdeným sklom do obývačky alebo drevom či plastom do detskej izby, dodáte miestnosti úplne iný ráz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *